Jest jedna rzecz, którą musi posiadać każda fotografia – ludzki wymiar. Ten rodzaj fotografii to realizm, jednakże realizm to nie wszystko. Musi jeszcze temu towarzyszyć wizja i dopiero połączenie tych dwóch cech tworzy dobre zdjęcie. Trudno jest określić cienką linię, gdzie kończy się materia, a zaczyna umysł.

Robert Frank

profil-instagram

 

Kim jestem?

Nazywam się Zbigniew Krawczyk i jestem rekomendowanym fotografem Google. Posiadam bogate doświadczenie w tworzeniu wirtualnych spacerów po firmach, dzięki czemu mogę zaproponować najefektywniejsze i najbardziej sprawdzone rozwiązania. Dzielę się swoją wiedzą, kreatywnością i umiejętnościami. Moim Klientom zapewniam kompleksową obsługę, tak aby mogli się w pełni skupić na swoich celach biznesowych.

 

Wartości którymi się kieruję

Innowacyjność

Swoje rozwiązania opieram na najnowszych osiągnięciach i technologiach. Stale się rozwijam, aby dzięki mojej wiedzy i kompetencjom oferować Klientom usługi najwyższej jakości.

Jakość

Dążę do pełnego zadowolenia Klienta, dlatego usługi, które świadczę cechuje wysoka jakość i profesjonalne wykonanie. Chcę, aby mój Klient był w pełni usatysfakcjonowany z moich usług, więc poświęcam maksimum energii aby osiągnąć ten cel.

Szacunek

Uznaję i szanuję różnorodność. Działam w oparciu o otwartość i indywidualną uczciwość. Traktuję moich współpracowników i Klientów z powagą.

Współpraca

Moja praca jest moją pasją, dlatego wykonuję ją z zaangażowaniem i zawsze realizuję określony cel.


 

Moja misja

Moją misją jest współpraca z firmami i wspieranie ich w dążeniu do wzrostu efektywności i konkurencyjności. Wiem jak cenne są pieniądze i czas moich Klientów dlatego działam skutecznie, a tworzone przeze mnie wirtualne spacery cechuje wysoka jakość. Działam profesjonalnie i zgodnie z zasadami etyki biznesu. Moim największym priorytetem jest satysfakcja Klienta.